Wózki widłowe – nowe

Bintech to autoryzowany i czołowy dystrybutor marki Clark. Z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych marki, która jako pierwsza na świecie w 1917 r. wyprodukowała pierwszy wózek widłowy, od tamtej pory wyprodukowano już ponad 1 000 000 urządzeń!

Ponadto Clark jako pierwszy producent wózków widłowych na świecie uzyskał certyfikat ISO9001 dla wszystkich swoich zakładów produkcyjnych.

Zespół naszych profesjonalistów zapewnia wózek idealny do każdej sytuacji. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki wybór produktów – od wózków spalinowych LPG i diesel, poprzez wózki elektryczne czołowe, paletowe i wózki magazynowe wysokiego składowania.

Nasz zespół to pasjonaci w swojej branży, dlatego wiemy, co naszym Klientom potrzebne jest najbardziej. Zapewniamy wytrzymałość, precyzję, bezpieczeństwo i ergonomię użytkowania. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej flocie znalazł się sprzęt posiadający różny zakres udźwigu, różne rodzaje masztów oraz wiele różnorodnych opcji takich jak: redukcja prędkości, pomiar ciężaru ładunku, kamera z widokiem tyłu, automatyczny hamulec oraz wiele innych.

U nas Klient ma możliwość dokupienia pakietu

5-letniej gwarancji z limitem 10 000 mtg na sprzęt

oraz skorzystania z usług profesjonalnego serwisu.

Oferta

Wózki paletowe Clark GS25 PRO, Clark HPV25

oraz elektryczne Clark WPiO15 , WPiO18 dostępne są od ręki.

Oferujemy także wózki z bateriami

Litowo-Jonowymi

Bateria Li-Ion to:

  • Bezpieczna technologia litowo-jonowa (Li-Ion)
  • Możliwe doładowywanie w każdej wolnej chwili.
  • Każde 10 minut ładowania = doładowanie 7% pojemności baterii.
  • Brak „gazowania” – nie potrzeba specjalistycznych akumulatorowni.
  • Bezobsługowość – nie wymagają uzupełniania wody.
  • Możliwość pracy kilku zmianowej.

Zapraszamy do kontaktu
Tomasz Szczepek
tel. 534 000 062
e-mail: t.szczepek@bintech.com.pl

Marka CLARK od ponad 100 lat jest producentem wózków widłowych, które znane są na świecie ze swojej trwałości i niezawodności. Ich mocna konstrukcja zapewnia niezawodność pracy oraz wieloletnią eksploatację. Każda maszyna opatrzona jest certyfikatem ISO 14001.

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe i mogą mieć pewność, że oferta będzie dopasowana do ich wymagań oraz potrzeb.

Sprzedaż wózków widłowych Wrocław

CLARK Europe to sieć ponad 170. dilerów w 60. krajach. Obsługa Klienta odbywa się poprzez sieć dilerską – ponad 450 dilerów w 90 krajach. W Europie główna siedziba firmy oraz centrum części zamiennych mieści się w Niemczech w Duisburgu.

Platforma CLARK LIFT zapewnia dostępność ponad 120.000 części zamiennych, również do innych marek.
Zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych w szczególności na terenie Wrocławia, Opola i Legnicy, ale również świadczymy swoje usługi na całą Polskę.