Wózki widłowe – nowe

Bintech to autoryzowany i czołowy dystrybutor marki Clark. Z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych marki, która jako pierwsza na świecie w 1917 r. wyprodukowała pierwszy wózek widłowy, od tamtej pory wyprodukowano już ponad 1 000 000 urządzeń!

Ponadto Clark jako pierwszy producent wózków widłowych na świecie uzyskał certyfikat ISO9001 dla wszystkich swoich zakładów produkcyjnych.

Zespół naszych profesjonalistów zapewnia wózek idealny do każdej sytuacji. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki wybór produktów – od wózków spalinowych LPG i diesel, poprzez wózki elektryczne czołowe, paletowe i wózki magazynowe wysokiego składowania.

Nasz zespół to pasjonaci w swojej branży, dlatego wiemy, co naszym Klientom potrzebne jest najbardziej. Zapewniamy wytrzymałość, precyzję, bezpieczeństwo i ergonomię użytkowania. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej flocie znalazł się sprzęt posiadający różny zakres udźwigu, różne rodzaje masztów oraz wiele różnorodnych opcji takich jak: redukcja prędkości, pomiar ciężaru ładunku, kamera z widokiem tyłu, automatyczny hamulec oraz wiele innych.

U nas Klient ma możliwość dokupienia pakietu

5-letniej gwarancji z limitem 10 000 mtg na sprzęt

oraz skorzystania z usług profesjonalnego serwisu.

Oferta

Wózki paletowe Clark GS25 PRO, Clark HPV25

oraz elektryczne Clark WPiO15 , WPiO18 dostępne są od ręki.

Oferujemy także wózki z bateriami

Litowo-Jonowymi

Bateria Li-Ion to:

  • Bezpieczna technologia litowo-jonowa (Li-Ion)
  • Możliwe doładowywanie w każdej wolnej chwili.
  • Każde 10 minut ładowania = doładowanie 7% pojemności baterii.
  • Brak „gazowania” – nie potrzeba specjalistycznych akumulatorowni.
  • Bezobsługowość – nie wymagają uzupełniania wody.
  • Możliwość pracy kilku zmianowej.

Zapraszamy do kontaktu
Tomasz Szczepek
tel. 534 000 062
e-mail: t.szczepek@bintech.com.pl

Marka CLARK od ponad 100 lat jest producentem wózków widłowych, które znane są na świecie ze swojej trwałości i niezawodności. Ich mocna konstrukcja zapewnia niezawodność pracy oraz wieloletnią eksploatację. Każda maszyna opatrzona jest certyfikatem ISO 14001.

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe i mogą mieć pewność, że oferta będzie dopasowana do ich wymagań oraz potrzeb.

Sprzedaż wózków widłowych Wrocław

CLARK Europe to sieć ponad 170. dilerów w 60. krajach. Obsługa Klienta odbywa się poprzez sieć dilerską – ponad 450 dilerów w 90 krajach. W Europie główna siedziba firmy oraz centrum części zamiennych mieści się w Niemczech w Duisburgu.

Platforma CLARK LIFT zapewnia dostępność ponad 120.000 części zamiennych, również do innych marek.
Zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych w szczególności na terenie Wrocławia, Opola i Legnicy, ale również świadczymy swoje usługi na całą Polskę.

Jakie wózki widłowe warto wybrać?

Obecnie prowadzenie działalności gospodarczej wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. Najwyższej jakości urządzenia gwarantują szybkość w realizowaniu zadań i bezpieczeństwo pracowników. Co więcej, dobre maszyny to także inwestycja w przyszłość firmy i krok na drodze do jej rozwoju. Jednym z elementów wyposażenia każdego przedsiębiorstwa, które musi manewrować ciężkimi przedmiotami jest wózek widłowy. Jeśli chodzi właśnie o wózek widłowy Wrocław jest miastem, które ma wiele do zaoferowania – właśnie tutaj znajduje się siedziba firmy Bintech, oferującej najwyższej jakości urządzenia.

Czym są wózki widłowe?

„Wózek widłowy” to popularna nazwa wózków jezdniowo podnośnikowych. Te kołowe maszyny służą do przewożenia rzeczy o masie zbyt dużej, aby człowiek mógł samodzielnie je dźwigać. Używa się ich przede wszystkim w magazynach, jednak można się z nimi spotkać także na lotniskach czy w portach lub fabrykach. Pierwsze maszyny tego typu pojawiły się już w latach 20. ubiegłego wieku.

Obecnie wózki widłowe wyróżnia się ze względu na:

  • napęd – w tej kategorii wyróżnia się wózki akumulatorowe, elektryczne, diesel, benzynowe oraz inne,
  • sposób kierowania – wśród tego rodzaju wózków wyróżniamy zdalnie sterowane, podestowe, prowadzone oraz posiadające fotel,
  • cechę eksploatacyjną – tutaj znajdują się wózki specjalne, podnośnikowe, ciągnikowe, naładowne oraz unoszące.

Aby obsługiwać wózek widłowy, należy posiadać do tego odpowiednie uprawnienia. Praca z tego typu urządzeniem obejmuje nie tylko kierowanie pojazdem, ale także sterowanie widłami i tak zwanym masztem. W zależności od modelu, wózek widłowy może podnieść od kilkuset kilogramów do aż kilkudziesięciu ton. Ze względu na niebezpieczeństwo, wynikające z manewrowania załadunkiem o tak ogromnej wadze korzystając z tego typu maszyn należy bezwzględnie przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Bintech to firma, która oferuje różnego rodzaju urządzenia, takie jak wózek widłowy we Wrocławiu i okolicach.

Co charakteryzuje wózki widłowe elektryczne?

Wózki widłowe elektryczne to obok spalinowych najczęściej wybierane modele tych urządzeń. Ich głównymi cechami, które mogą zadecydować o wyborze właśnie tych wózków jest brak emisji szkodliwych spalin oraz bardzo ciche działanie. Co więcej, modele elektryczne są łatwe i intuicyjne w obsłudze, co więcej, są także dosyć wytrzymałe. Koszty eksploatacji tego typu wózków widłowych są również uważane za niskie. Z tych powodów w miejscach, które wymagają ciszy lub braku zanieczyszczeń w powietrzu to właśnie elektryczne modele sprawdzą się najlepiej. Za największą wadę tych urządzeń uważa się wysoką cenę. Warto jednak zaznaczyć, że elektryczne wózki jezdniowo podnośnikowe są uznawane za technicznie lepsze od spalinowych ze względu na prostotę działania oraz solidność konstrukcji. Bintech dba o to, aby każdy dostępny w ofercie wózek widłowy we Wrocławiu był najwyższej jakości. Proponowane przez firmę produkty mają różny zakres udźwigowy oraz zakres wysokości podnoszenia. Dzięki temu można znaleźć elektryczny wózek widłowy, spełniający indywidualne wymagania każdego klienta.

Czym są wózki widłowe spalinowe?

Wózki widłowe spalinowe to urządzenia, które cechuje przede wszystkim bardzo wysoka wydajność pracy i solidna, niezawodna konstrukcja. Ze względu na szkodliwe spaliny, jakie wydzielają, nadają się one przede wszystkim do prac na świeżym powietrzu. Tego typu urządzenia doskonale sprawdzają się na lotniskach czy podczas przewożenia załadunków na placach. Ich dużą zaletą jest także długi czas pracy. Poszczególne modele posiadają także dodatkowe, pozytywne cechy, takie jak wielozadaniowość, odporność na różnorodne warunki atmosferyczne oraz wysoka wygoda pracy. Różnią się także między sobą konstrukcją oraz wyglądem. Decydując się na konkretny spalinowy wózek widłowy Wrocławskie firmy mogą skorzystać z usług Bintech. Sprawdzone maszyny o doskonałym wykonaniu mogą znacznie usprawnić pracę i ułatwić wykonywanie obowiązków. Warto zaznaczyć, że podobnie jak w przypadku modeli elektrycznych, w ofercie Bintech znajdują się wózki o różnym udźwigu oraz zakresu wysokości podnoszenia. Każdy z pojazdów posiada spis dodatkowych cech, wśród których można znaleźć między innymi oświetlenie LED, klimatyzację kabiny, mini-dźwignie hydrauliczne czy przesuw boczny. W zależności od potrzeb można zatem znaleźć model, który spełnia indywidualne potrzeby i najlepiej sprawdzi się w codziennej pracy.

Jakie cechy odznaczają wózki widłowe magazynowe?

Ostatnim rodzajem wózków widłowych, które są szczególnie warte uwagi są wózki widłowe magazynowe. Ich główną, charakterystyczną cechą jest przeznaczanie. Służą one przede wszystkim do rozmieszczania ładunków na regałach w magazynach. Najczęściej do tej kategorii należą wózki elektryczne ze względu na konieczność pracy w zamkniętych pomieszczeniach, w których emisja spalin mogłaby zakończyć się źle. Co więcej, zastosowanie właśnie elektrycznych pojazdów gwarantuje zmieszczenie hałasu na hali, a to z kolei wpływa na komfort pracy osób obsługujących wózki widłowe. Ważne jest to, że wózki magazynowe to szeroka kategoria, mieszcząca wiele różnych rodzajów urządzeń. Należą do nich między innymi „paleciaki” z masztem lub prowadzone, które różni przede wszystkim wysokość podnoszenia – modele z masztem mają możliwość unoszenia towaru znacznie wyżej niż prowadzone. Warte wspomnienia są także wózki czołowe, cechujące się przede wszystkim szybkością jazdy, wózki przegubowe, sprawdzające się najlepiej w wąskich korytarzach oraz zaawansowane wózki wysokiego składowania. Te ostatnie nazywane są także wózkami bocznymi i służą przede wszystkim do transportu długich elementów oraz składowania wysokiego. Każdy przedsiębiorca, posiadający magazyn powinien zaopatrzyć się w nowy wózek widłowy we Wrocławiu – to miasto które zapewnia duży wybór sprzedawców tych pojazdów. Wśród nich wyróżnić można Bintech, oferujący doskonałe urządzenia w okazyjnych cenach. Wśród oferowanych przez firmę modeli można znaleźć różne rodzaje wózków widłowych magazynowych, które mogą być przydatne podczas wykonywania codziennych obowiązków w magazynach. Z całą pewnością warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości wózki – bez nich praca może trwać znacznie dłużej oraz może być bardziej niebezpieczna.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Bintech?

Jeśli chodzi o produkty, takie jak wózek widłowy Wrocław i okolice to miejsca oferujące szeroki wybór. Warto jednak zauważyć, że Bintech wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim ponad szesnastoletnie doświadczenie poskutkowało wiedzą pracowników, którą chętnie dzielą się, doradzając klientom. Dzięki wieloletniej pracy Bintech może zaoferować najkorzystniejsze ceny. Zespół specjalistów dba, aby oferowane produkty spełniały wymagania każdego klienta i prezentowały najwyższą jakość. Warto także zauważyć, że firma na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie klienta i właśnie jemu podporządkowuje wszystkie swoje działania. Podejście to poskutkowało zadowoleniem konsumentów oraz rozwojem przedsiębiorstw, które, korzystając z doskonałego sprzętu usprawniły pracę w magazynach. Ponadto, poza sprzedażą maszyn Bintech oferuje wynajem wózków widłowych, zarówno długo, jak i krótkoterminowy. Usługa ta pozwala na spełnienie potrzeb każdego klienta. Co więcej, Bintech oferuje także serwis urządzeń. Dzięki takiemu połączeniu każdy, kto postanowi skorzystać z oferty firmy znajdzie coś dla siebie.

Co bardziej się opłaca – wynajem czy zakup używanych wózków widłowych?

Firma Bintech to najlepszy wybór, jeśli poszukiwany jest nowy wózek widłowy we Wrocławiu. Warto jednak zauważyć, że w ofercie znaleźć można nie tylko zakup nowych produktów, ale również wynajem i maszyny używane. Dzięki temu rozwiązaniu nawet klienci z ograniczonym budżetem mogą znaleźć dobre, sprawne urządzenie, które pomoże im w ułatwieniu wykonywania codziennych obowiązków. Nie można jednoznacznie stwierdzić, które rozwiązanie jest bardziej korzystne. Z tego powodu warto zasięgnąć porady zespołu Bintech. Sytuacja każdego klienta jest indywidualna i wymaga konkretnego podejścia. Specjaliści Bintech dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania.