Regały magazynowe

Pomagamy składować, aby Klient zyskał większą przejrzystą przestrzeń.

Oferujemy szeroki wybór regałów magazynowych niskiego i wysokiego składowania.

Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników do każdego Klienta podchodzi indywidualnie i z wielką chęcią pomoże doradzić w wyborze najlepszych rozwiązań magazynowych. Regały dostarczamy osobiście oraz świadczymy usługi montażu na miejscu.

Wykorzystanie regałów magazynowych jest wielkim ułatwieniem organizacyjnym magazynu. Pozwala zachować ład i porządek w pomieszczeniu oraz ułatwia pracę. Duże hale z reguły szybko się zapełniają, ale zanim zacznie się budować kolejną przestrzeń, warto skorzystać z usług naszych specjalistów i wykorzystać profesjonalne systemy regałowe.

Jeżeli chcecie Państwo kupić regały magazynowe lub pozbyć się używanych, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Zapraszamy do kontaktu

Krzysztof Chaszczewicz
tel. 509 857 630
k.chaszczewicz@bintech.com.pl

W naszej ofercie znajdują się:

  • Regały rzędowe (są to regały prostej konstrukcji, na których przechowuje się towary osadzone na paletach. Należy jednak pamiętać o jednolitym rozłożeniu masy na obu trawersach).
  • Regały półkowe (przeważnie wykorzystywane do składowania towarów drobnicowych luzem, w kartonach, pojemnikach czy paczkach).
  • Regały wspornikowe do składowania dłużyc – mogą być wykorzystywane wewnątrz, jak i na zewnątrz magazynu.
  • Antresole wielopoziomowe
  • Regały wjezdne/przejezdne (przeznaczone są do składowania dużej ilości towarów znajdujących się na jednorodnych paletach. Zastosowanie takiego rodzaju palet pozwala na tworzenie magazynów wysokiego składowania o dużym zagęszczeniu przechowywanych towarów).
  • Regały przepływowe (inaczej zwane grawitacyjne, przeznaczone są do składowania towarów na paletach, z wykorzystaniem tzw. bieżni wałkowych, po których palety przesuwają się pod wpływem działania grawitacji, z miejsca załadunku do miejsca odbioru).
  • Regały przesuwne (to system przechowywania o dużym zagęszczeniu palet, który potrzebuje tylko jednego korytarza).
  • Regały wspornikowe (przeznaczone są do przechowywania towarów charakteryzujących się ponadgabarytowymi rozmiarami oraz do elementów o znacznej długości – tych spakowanych w pakiety lub wiązki bądź też będących luzem: arkusze blach, płyty, rury, pręty, kątowniki itp).

Zajmujemy się również skupem wraz z usługą demontażu. Działamy nie tylko na terenie Wrocławia, Opola i Legnicy, ale również na terenie całej Polski.