Wózki widłowe – używane

Bintech – kompleksowa obsługa

Dbając o zasoby finansowe swoich Klientów oraz o ich wysokie wymagania, firma Bintech oferuje szeroki wybór używanych wózków widłowych różnych marek. Wieloletnie doświadczenie w branży wózków widłowych utwierdziło nas w przekonaniu, że nawet używane maszyny mogą doskonale sprawdzić się w dalszym użytkowaniu.

Dzięki nam Klient uzyska niskie koszty zakupu, zachowując przy tym wysoką jakość produktu. Zanim zaproponujemy Klientowi sprzęt, najpierw sami sprawdzamy jego funkcjonalność.

Pewny sprzęt

Klient podejmujący z nami współpracę może być pewny, że wybrany przez niego sprzęt pochodzi z zaufanych źródeł (flota wynajmu lub sieci dealerskie) i posiada pełną dokumentację. Wózki pochodzące z wynajmu znajdują się pod stałą kontrolą inżynierów i naszego profesjonalnego serwisu.

Przed zakończeniem wynajmu przechodzą kompleksowy przegląd warsztatowy i otrzymują przygotowanie techniczne: przegląd, wymiana zużytych części, kontrola wideł i stanu ogumienia oraz lakiernicze: poprawki lub całkowite lakierowanie.

Z nami każdy Klient może czuć się bezpiecznie

  • nasze używane wózki widłowe objęte są gwarancją oraz posiadają dokumentację techniczno-ruchową wymaganą przez UDT.
  • Na życzenie Klienta przeprowadzamy również odbiory UDT oraz sprowadzamy wózki niestandardowe.
  • Firma Bintech zapewnia najwyższą jakość sprzętu i dostępność od ręki.
  • Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się profesjonalny osprzęt do wózków widłowych renomowanych producentów. Klienci znajdą u nas chwytaki AGD, do papieru i makulatury, obrotnice, pozycjonery, przesuwy boczne, kosze robocze, widły i przedłużki do wideł.

Nasza firma oferuje atrakcyjne warunki finansowania

szeroki wybór sposobu płatności za urządzenia – można u nas dokonać zakupu bezpośredniego, leasingu lub wynajmu.

Wszystkie wózki dostępne są w naszym magazynie centralnym, ale na potrzeby Klienta istnieje możliwość sprowadzenia maszyny.

Jednocześnie informujemy, że zajmujemy się skupem używanych wózków widłowych oraz zapewniamy fachową wycenę i transport.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami.

Zapraszamy do kontaktu
Tomasz Szczepek
tel. 534 000 062
e-mail: t.szczepek@bintech.com.pl

Dlaczego używane wózki widłowe we Wrocławiu to dobry pomysł?

Jak większość specjalistów zajmujących się transportem materiałów zdajemy sobie sprawę, że wózki widłowe mogą być czasami postrzegane, jako członek magazynu lub miejsca pracy, biorąc pod uwagę kwestię ich niezawodności i niezbędności. Ponieważ Twoja firma jest w dużym stopniu uzależniona od wózków widłowych w codziennej eksploatacji, utrzymanie pełnego personelu zespołu roboczego jest tak samo ważne, jak utrzymywanie na pokładzie zespołu profesjonalnych operatorów wózków widłowych. Jeśli potrzeba Państwu takiego sprzętu – warto rozważyć używane wózki widłowe we Wrocławiu Bintech. Używany wózek widłowy może nie tylko obniżyć koszty firmy, ale także można mieć pewność, że pracuje się na sprzęcie, który jest pewny, bo został kompleksowo przetestowany. W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie sprzęt, któremu można w 100% zaufać, z chęcią też doradzamy w jego doborze, aby każdy nasz Klient był maksymalnie zadowolony z zakupu.

Duże oszczędności i większa wydajność – wysokiej klasy używane wózki widłowe Wrocław

Jedną z najbardziej atrakcyjnych korzyści wynikających z zakupu używanego wózka widłowego jest oszczędność. Na przykład, podczas gdy na dzisiejszym rynku nowy elektryczny wózek widłowy magazynowy może kosztować kilkadziesiąt do ponad 100 tysięcy złotych – u nas niezawodny używany wózek widłowy o podobnym udźwigu i modelu kosztuje znacznie mniej. Dlatego decydując się na używane wózki widłowe we Wrocławiu z firmy Bintech, można skutecznie kupić wysokiej jakości i wydajny sprzęt za znacznie mniej niż jego wartość rynkowa.

Oprócz dużych oszczędności z góry, cena, jaką płaci się za nowy wózek widłowy, często wystarcza na pokrycie dwóch używanych wózków widłowych (!). Ponieważ używane wózki widłowe we Wrocławiu od BinTech zazwyczaj kosztują co najmniej 50% mniej niż nowe, inwestowanie w nie faktycznie zwiększa siłę nabywczą. Za te same pieniądze możesz kupić więcej ekwipunku, aby poprawić wydajność swojej siły roboczej i nadal mieć budżet na drobne prace konserwacyjne.

Trwałość i niezawodność przetestowana przez pracowników to kolejna zaleta. Kupując używany wózek widłowy od BinTech, zyskuje się również spokój ducha, wiedząc, że zakupiony wózek widłowy wcześniej wykazał swoją niezawodność, osiągając doskonałą wydajność w swoim poprzednim miejscu pracy. Nawet jeśli była konieczna jego naprawa, używany wózek widłowy jest wciąż tańszy niż nowy, ponieważ części są mniej kosztowne, a używane części można zawsze kupić z dużym rabatem.

Łatwość obsługi i znajomość sprzętu – używane wózki widłowe we Wrocławiu

Zupełnie nowe wózki widłowe mają nowe ergonomiczne konstrukcje, które mogą zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych operatorów wózków widłowych. Zakup nowego wózka widłowego oznacza, że ​​operatorzy muszą poznać i opanować nowe funkcje. Jeśli jednak zainwestuje się w używane wózki widłowe we Wrocławiu marki Bintech, jest większa szansa, iż operatorzy będą już zaznajomieni z tym sprzętem i mogą z łatwością przejąć pracę bez poświęcania czasu i pieniędzy na szkolenia. Nie ma również potrzeby ulepszania akcesoriów do wózków widłowych, aby pasowały do ​​nowych modeli. Wszystko będzie działać tak płynnie jak wcześniej. Jedyną różnicą jest to, że dane miejsce pracy ma teraz dodatkowy sprzęt na wysokim poziomie za ułamek ceny bazowej.

Zakup używanego wózka widłowego zdaje się być bardzo dobrym kierunkiem rozważań, gdy potrzeba nowego, niezawodnego sprzętu do zadań związanych z transportem materiałów. Używane wózki widłowe we Wrocławiu od Bintech są znacznie bardziej ekonomiczne i przyjazne dla operatora niż nowe modele, które niedawno pojawiły się na rynku. Podobnie jak w przypadku wszystkich zakupów, należy jednak pamiętać, aby dokładnie sprawdzić, czy używany wózek widłowy, na który ma się oko – jest zgodny z potrzebami i oczekiwaniami. Nasz zespół, jak najbardziej również i w tej kwestii służy pomocą. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i podzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby jak najlepiej doradzić wszystkim klientom celującym w wózki widłowe z drugiej ręki. Jeśli chodzi o ten temat jesteśmy jak najbardziej z całym zespołem Bintech do dyspozycji!