Serwis wózków widłowych Wrocław

Głównym celem firmy Bintech jest zapewnienie jak najdłuższej żywotności oferowanych przez nas wózków widłowych. W trosce o dobro naszych Klientów stworzyliśmy w pełni profesjonalny serwis, który tworzą wykwalifikowani inżynierowie i technicy. Prowadzimy stacjonarny i mobilny serwis wózków widłowych oraz paletowych.

Specjalnie dla Klientów otworzyliśmy halę warsztatową w Jelczu- Laskowicach.

Bintech nigdy nie zostawia swoich Interesantów bez wyjścia awaryjnego,

dlatego mając na uwadze ich dobro,

na czas serwisu możemy zaoferować wózki zastępcze.

Wykonujemy serwis techniczny w formie odpowiadającej potrzebom Klienta, a także wielkości floty, intensywności i warunkom pracy.

Oferta serwisowa

Serwis na żądanie

W niedługim czasie od zgłoszenia awarii nasz wykwalifikowany technik serwisu dojedzie do Państwa, aby zdiagnozować usterkę i wykonać naprawę w możliwie najkrótszym czasie.

Nasz pracownik ma przy sobie niezbędne wyposażenie oraz pakiet podstawowych części.

Umowa konserwacyjna terminowa

Na podstawie niniejszej umowy wszystkie wózki Klienta objęte są opieką w formie regularnych przeglądów technicznych w ramach stałej zryczałtowanej stawki.

Oprócz zmniejszenia kosztów serwisowania wózków, przez uniknięcie powstania większych awarii, Klient otrzymuje dodatkowe korzyści takie jak rabaty przy zakupie części zamiennych i preferencyjne stawki na wynajem wózków na czas naprawy.

Umowa Full-Service

Pełna opieka serwisowa urządzeń Klienta. Dzięki umowie możliwe jest precyzyjne oszacowanie kosztów eksploatacji technicznej wózków.

W ramach umowy wykonujemy: okresowe przeglądy techniczne, usuwanie awarii, dostawę oraz montaż części zamiennych.

Naprawa warsztatowa

W przypadku poważniejszych uszkodzeń zapewniamy kompleksową naprawę w naszym 1000 metrowym warsztacie w Jelczu-Laskowicach. Oferujemy specjalistyczny transport wózków.

Na czas naprawy możemy zapewnić wózki zastępcze.

Serwis baterii

Nasza firma oferuje doraźną konserwację i naprawę baterii. Po zdiagnozowaniu jej stanu i rodzaju uszkodzenia, wymianie podlegają uszkodzone ogniwa, separator, łącznik wtyczka, kabel itp., sprawdzana jest gęstość elektrolitu i uzupełniany jest jego poziom. Serwis baterii na podstawie umowy konserwacyjnej polega na stałej kontroli i dozorze baterii w Państwa flocie, za określoną zryczałtowaną opłatą.

Konserwacja UDT

Nasza firma przeprowadza Konserwację UDT zgodnie z dokumentacją DTR wózka. Nasi wyspecjalizowani serwisanci posiadają stosowne świadectwa kwalifikacji uprawniające do konserwacji wózków.

Na Państwa życzenie przygotowujemy pełną dokumentację wózka wymaganą do odbioru UDT.

Jeśli nie znaleźli Państwo formy w pełni Wam odpowiadającej, prosimy o kontakt, chętnie przedyskutujemy również inne opcje.

Zasięg naszego serwisu wózków widłowych obejmuje w szczególności Wrocław, Opole i Legnicę.

Jeżeli jesteście Państwo klientami z województwa dolnośląskiego i opolskiego to zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenie awarii

W celu zgłoszenia awarii prosimy o kontakt z Działem Serwisu

Krzysztof Frączyk
tel. 509 857 636, k.fraczyk@bintech.com.pl

Aleksandra Mazur
tel. 570 760 730, a.mazur@bintech.com

Teoretycznie każdy wózek widłowy jest wykonany według tego samego „przepisu” i spełnia – przynajmniej z założenia – te same funkcje. Jednakże w rzeczywistości wózki mają bardzo różne możliwości, wynikające bezpośrednio z ich parametrów konstrukcyjnych oraz konkretnych założeń projektowych. W przypadku modeli, które są używane lub kupowane z tzw. „drugiej ręki” – bardzo ważne jest także ich wcześniejsze serwisowanie w zgodzie z zaleceniami producenta oraz stosowanie wyłącznie wskazanych części zamiennych, olejów, płynów i poddawanie poszczególnych elementów mechanicznych konstrukcji właściwej, okresowej konserwacji.

Kontrola wózków widłowych, w zależności od ich konkretnych możliwości woźnych i nośnych, może być przeprowadzana przez inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego, którzy zgodnie z zapisami ustawy o dozorze technicznym, mają pełne prawo corocznego sprawdzania poziomu ich zużycia i stanu technicznego. W naszej firmie nie tylko przygotowujemy wózki widłowe na okazję takich przeglądów rocznych inspektorów UDT, ale również zajmujemy się bieżącym serwisowaniem i naprawianiem układów wskazanych jako wadliwe albo wymagające serwisu. W atrakcyjnych cenach jesteśmy w stanie zarówno przygotować wieloletni sprzęt na odbiór techniczny i przejście kontroli okresowej, jak i pomóc we wprowadzeniu w życie zaleceń pokontrolnych i skuteczne „zreanimowanie” urządzenia mającego już wiele lat. A wszystko w dużej mierze dzięki naszym ogromnie doświadczonym technikom, mechanikom i inżynierom.

Większość z napraw da się wykonać z powodzeniem na miejscu. Nawet jeśli Państwa sprzęt jest używany, zakupiony bezpośrednio z komisu albo wynajmowany bądź dzierżawiony – nie ma to dla nas najmniejszego znaczenia. Serwisant, który może odwiedzić Was w siedzibie firmy, magazynie, parku maszynowym czy zakładzie produkcyjnym – jest przygotowany do tego, żeby od ręki uruchomić awaryjne urządzenie.

Terminowa umowa konserwacyjna jest szczególnie polecana i wskazana dla średnich przedsiębiorstw, które mają więcej niż jeden wózek widłowy w swojej eksploatacji – dla nich korzyści są tutaj najbardziej zauważalne. Istnieje także możliwość negocjowania warunków cenowych przy większej liczbie urządzeń objętych umową konserwacji.

Firmy, w których budżet na naprawę, serwis i konserwację wózków widłowych, pochłania spore kwoty, najrozsądniejszym wyborem będzie umowa full-service. W jej ramach nasz kontrahent może liczyć nie tylko na preferencyjne warunki cenowe, ale także dostęp do części zamiennych w najatrakcyjniejszych cenach.